لوازم اسپرت خودرو

آنچه در نمایشگاه کانتن فیر 2019 گذشت

آنچه در نمایشگاه کانتن فیر 2019 گذشت

چین یکی از بزرگترین صادرکننده های پارچه و خرازی است که بسیاری از تاجران ایرانی سالانه مبالغ هنگفتی را از این کشور وارد می کنند. برای این که تولیدکنندگان با فضای تجاری این کشور بیشتر آشنا شوند، بهتر دیدیم که با یکی از بزرگترین نمایشگاه های تجاری چین با نام کانتن فیر (Canton Fair) آشنا شویم.

کانتن فیر (Canton Fair)، بزرگترین نمایشگاه واردات و صادرات چین، در دو فصل به طور سالانه در گوانگژو برگزار می شود. این نمایشگاه شامل تمام حوزه های صنعتی و خدماتی می شود و حتی به توریسم، رستوران و هتلداری و همچنین کسب و کارهای اینترنتی می پردازد.

تاریخچه کانتن فیر(Canton Fair)
نمایشگاه کانتن فیر (Canton Fair) اولین بار در سال ۱۹۵۷ برگزار شد. این نمایشگاه در طول ۶۱ سال گذشته هر بار گسترده تر از قبل به فعالیت خود ادامه داده و تبدیل به یکی از رخدادهای مهم اقتصادی و بین المللی شده است. در میان نمایشگاه های بزرگ چین، کانتن فیر (Canton Fair) بیشترین آمار شرکت کننده و معاملات تجاری را به خود اختصاص داده است.

زیمر با افتخار و همراهی شما عزیزان افتخار داشته است تا برای دومین بار در این نمایشگاه در سال 2019  شرکت نماید. برای مشاهده اخبار ، ویدئو ها و تصاویر ما را دنبال کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =